kreator www

Redukcja kosztow

W SuperHost bezpłatnie!

Jeśli posiadasz w SuperHost pakiet Bez Limitów, otrzymujesz od nas na stałe licencję na korzystanie z Kreatora Stron WWW. Nie jest to tymczasowa promocja, Twoja licencja ważna jest przez cały okres utrzymania usługi hostingu!

Dla pozostałych pakietów hostingowych licencja jest przyznawana bezpłatnie na trzy miesiące. Jeżeli potrzebujesz więcej stron w Kreatorze, dokonaj zakupu w formularzu poniżej.

Satysfakcja gwarantowana!

Dlaczego warto skorzystac z Kreatora?

Kreator Stron WWW umożliwia stworzenie jednego serwisu internetowego w każdym z posiadanych w SuperHost pakietów hostingowych. Polega to na wyborze szablonu strony, określeniu struktury i uzupełnieniu treści w sposób niewiele różniący się od edycji dokumentów w popularnych edytorach tekstu.

Aplikacja obsługiwana jest w intuicyjny sposób, pozwalając na uruchomienie własnej strony w ciągu zaledwie kilku minut.

Jak rozpoczac budowe wlasnej strony?

Aby rozpocząć korzystanie z aplikacji Kreator Stron WWW, wystarczy posiadać konto hostingowe w SuperHost.pl, po czym dokonać aktywacji usługi korzystając z formularza poniżej.

Po wykupieniu wybranego pakietu, zaloguj się na swoje konto w WisePanel i z listy narzędzi na dole ekranu wybierz ?Kreator Stron WWW?. Więcej dowiesz się z instrukcji obsługi, którą dla Ciebie przygotowaliśmy.

Video: